Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Potahovací hmota dle hmotnosti

Na zdobení dortů si vyberte osvědčený produkt, kterým je potahovací cukrová hmota. Slouží k potažení dortu a k vytvoření vyřezávaných dekorací. Pro jejich výrobu se vyplatí sáhnout po výrobcích, které se při modelování netrhají a dají se tence vyválet. Díky tomu úspěšně pokryjete i velmi vysoké, vrstvené dorty. Potahovací hmota navíc hned nezasychá, což dává cukráři více času na práci s figurkami a umožňuje opravit případné chyby tak, že nebudou vidět. I přes dlouhou dobu schnutí hmota v rukou nelepí a "nepotí se", což je její podstatná výhoda a usnadňuje práci. Zvláště pozoruhodné jsou cukrové hmoty na dorty od výrobců jako Smartflex a Saracino. Náš sortiment zahrnuje hmoty z bílého cukru, které vyrábí opravdoví milovníci se zkušenostmi! Jedná se o bezlaktózové, veganské a bezlepkové produkty, takže jejich chuť si užije prakticky každý. Objednat si je můžete v mnoha oblíbených příchutích, například vanilka, pomeranč, mandle nebo jahoda. U nás najdete větší i menší balení od 0,5 kg do 10000 g,


Počet produktů: 130
Bestseller
Potahovací hmota 1 Kg - bílá

Potahovací hmota 1 Kg - bílá

Cukrářská hmota bílé barvy na potahování dortů.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Potahovací hmota 250 g - bílá

Potahovací hmota 250 g - bílá

Bílá cukrářská hmota na potahování dortů.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota K2 na dorty 1kg

Potahovací hmota K2 bílá 1 kg je oblíbený fondán s jemným mandlovým aroma, který krásně potáhne dort

179 Kč
17.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Potahovací hmota 250 g - černá

Potahovací hmota 250 g - černá

Černá cukrářská hmota k potahování dortů.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota na dort Smartflex Velvet mandlový 1 kg

Fondán na dort Smartflex Velvet mandlový 1 kg je hebká, pružná a krásně bílá potahovací a modelovací

259 Kč
25.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - zelená

Vynikající potahovací hmota zelené barvy

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

Černá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - nebeská modř

Cukrářská hmota barvy nebeská modř na potahování dortů.

62 Kč
24.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Potahovací hmota 250 g - pistáciová

Potahovací hmota 250 g - pistáciová

Velmi kvalitní potahovací hmota pistáciové barvy

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - hnědá

Hnědá cukrářská hmota k potahování dortů.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Velvet Mandle 0,25 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty) 0143 dortis

Bílá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelování f

85 Kč
34 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Brown Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0233 dortis

Hnědá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Red Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0149 dortis

Červená potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
31.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - tyrkysová

Tyrkysová hmota na potahování dortů a jiných moučníků.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Green Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0232 dortis

Zelená potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - citrónově žlutá

Vynikající potahovací hmota citronově žluté barvy

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - lila

Velmi kvalitní hladká potahovací hmota na povrchy dortových korpusů, rolád a podobného pečiva

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - černá

Cukrářská hmota černé barvy na potahování dortů.

213 Kč
21.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty) 0280 dortis

Bílá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelování f

259 Kč
25.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - pistáciová zelená

Potahovací hmota pistáciově zelené barvy na potahování dortů.

212 Kč
21.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Baby Pink Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0162 dortis

Růžová potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Black Velvet Vanilka 1 kg v sáčku 0302 dortis

Černá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelování

274 Kč
27.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Yellow Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0161 dortis

Žlutá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
31.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - žlutá

Žlutá hmota na potahování dortů a jiných zákusků.

62 Kč
24.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Baby Blue Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0214 dortis

Světle modrá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

99 Kč
39.6 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Potahovací hmota 250 g - růžová

Velmi kvalitní potahovací hmota růžové barvy

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Blue Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0210 dortis

Modrá potahovací hmota vhodná i pro modelování.

94 Kč
31.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - červená

Červená potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

207 Kč
20.7 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Potahovací hmota 250 g - námořnická modrá

Potahovací hmota v barvě námořnické modři na potahování dortů a jiných moučníků.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - oranžová

Potahovací hmota oranžová, 250 g balení.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - nebesky modrá

Nebesky modrá potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Velvet Bílá čokoláda 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty) 0114 dortis

Bílá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelování f

285 Kč
28.5 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Potahovací hmota 1 Kg - růžová

Růžová potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Red Velvet Vanilka 1 kg v sáčku 0301 dortis

Červená, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelován

288 Kč
28.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota medvědí hnědá 250g

Potahovací hmota medvědí hnědá. Balení 250 g.

96 Kč
38.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.