Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Potahovací hmoty od značky Kelmy Kelmy

Pružná potahovací hmota Kelmy patří mezi klasické potravinářské výrobky.  Můžete potahovat kulaté i čtvercové dorty, patrové dorty, případně modelovat květiny a další dekorace. Potahovací hmota je velmi tvárná, nepraská a nevytváří bublinky, snadno se s ní pracuje. Na výběr pestrá škála barev a příchutí.


Filtrovat produkty
Počet produktů: 36
Bestseller
Potahovací hmota 1 Kg - bílá

Potahovací hmota 1 Kg - bílá

Cukrářská hmota bílé barvy na potahování dortů.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Potahovací hmota 250 g - bílá

Potahovací hmota 250 g - bílá

Bílá cukrářská hmota na potahování dortů.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Potahovací hmota 250 g - černá

Potahovací hmota 250 g - černá

Černá cukrářská hmota k potahování dortů.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - zelená

Vynikající potahovací hmota zelené barvy

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - nebeská modř

Cukrářská hmota barvy nebeská modř na potahování dortů.

62 Kč
24.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Potahovací hmota 250 g - pistáciová

Potahovací hmota 250 g - pistáciová

Velmi kvalitní potahovací hmota pistáciové barvy

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - hnědá

Hnědá cukrářská hmota k potahování dortů.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - tyrkysová

Tyrkysová hmota na potahování dortů a jiných moučníků.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - citrónově žlutá

Vynikající potahovací hmota citronově žluté barvy

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - lila

Velmi kvalitní hladká potahovací hmota na povrchy dortových korpusů, rolád a podobného pečiva

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - černá

Cukrářská hmota černé barvy na potahování dortů.

213 Kč
21.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - pistáciová zelená

Potahovací hmota pistáciově zelené barvy na potahování dortů.

212 Kč
21.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - žlutá

Žlutá hmota na potahování dortů a jiných zákusků.

62 Kč
24.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - růžová

Velmi kvalitní potahovací hmota růžové barvy

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - červená

Červená potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

228 Kč
22.8 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Potahovací hmota 250 g - námořnická modrá

Potahovací hmota v barvě námořnické modři na potahování dortů a jiných moučníků.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - oranžová

Potahovací hmota oranžová, 250 g balení.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - nebesky modrá

Nebesky modrá potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - růžová

Růžová potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - tělová

Vynikající potahovací hmota tělové barvy

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - citrónově žlutá

Cukrářská hmota citrónově žluté barvy na potahování dortů.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - tyrkysová

Tyrkysová potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - fuchsiová

Potahovací hmota fuchsiové barvy s jedinečným vzhledem

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - hnědá

Hladká potahovací hmota na dortové korpusy, rolády a podobné druhy pečiva

207 Kč
20.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - zelená

Zelená potahovací hmota na potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - námořnická modř

Dokonale hladká potahovací hmota na konečnou úpravu sladkého pečiva

216 Kč
21.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potahovací hmota 250 g - světle modrá

Velmi kvalitní potahovací hmota světle modré barvy

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potahovací hmota 1 Kg - žlutá

Dokonale hladká potahovací hmota žluté barvy

207 Kč
20.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 5 Kg bílá

Potahovací hmota na dorty bílé barvy.

816 Kč
16.3 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Potahovací hmota 1 Kg - světle modrá

Světle modrá potahovací hmota s jemnou vanilkovou chutí vhodná i na modelování.

207 Kč
20.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 3 Kg bílá

Potahovací hmota na dorty bílé barvy.

540 Kč
18 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Potahovací hmota 1 Kg - oranžová

Potahovací hmota s hladkou strukturou na konečnou úpravu povrchů sladkého pečiva

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - fuchsiová

Fuchsiová potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

207 Kč
20.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potahovací hmota 1 Kg - tělová

Potahovací hmota tělové barvy na potahování dortů a jiných moučníků.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potahovací hmota 250 g - červená

Červená cukrářská hmota k potahování dortů.

66 Kč
26.4 Kč / 100g

Není skladem

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.