Loading...

Cena

Objem


VýrobceDoprava zdarma, ověřeno zákazníky, garance vrácení peněz, 99% zboží skladem

Lahvičky na zdobení

Plastové lahvičky jsou vhodné na slané i sladké zdobení. Jsou vyrobeny z měkkého plastu, který se dá dobře stlačovat, ale přesto je pevný. Zdobení s lahvičkami je podobné zdobení s cukrářskými sáčky, ale je vhodnější pro začátečníky, jelikož lahvička se na rozdíl od sáčku při manipulaci nekroutí. Do lahvičky nalijte zvolenou polevu či krém, našroubujte na ní špičku a můžete zdobit. K lahvičkám si můžete vybrat z velkého množství různě tvarovaných špiček: s kulatým koncem, vroubkované, i různě zatočené. S lahvičkami můžete zdobit cukroví i dorty, či kreslit finální dekorace na talíř. Dekorace se zdobícími lahvičkami je tak jednoduchá, že jí zvládnou i děti.


Cena

Objem


Výrobce

Lahvičky a zdobící pistole jsou alternativou zdobících sáčků. Vyrábí se z bezpečných materiálů a stejně jako sáčky je můžete doplnit o různé typy cukrářských špiček. Lahvičky a pistole jsou vhodné i na plnění zákusků i zdobení dortů krémem.
Zdobící pistole mají pístový vytlačovač, se kterým máte množství vytlačeného krému vždy pod kontrolou. Oproti sáčkům, které se při práci mohou kroutit, jsou pistole zárukou toho, že budete zdobit pevnou rukou a vytvářet přesné dekorace. Trezírovací pistole se hodí i na výrobu různých druhů cukroví, kromě špiček můžete totiž na pistoli nasadit i různé druhy šablon a vytvářet tak třeba kroucené rohlíčky.
Plastové lahvičky jsou vyrobené z měkkého plastu. Můžete je využívat pro trezírování i finální zdobení talířů. Výhodou zdobících lahviček je jednoduchá výměna koncovek. Se stejným krémem můžete dělat více dekorací, protože špičku lze kdykoliv odšroubovat a našroubovat jinou. Údržba je také snadná, většinu lahviček totiž můžete mýt v myčce na nádobí.
Jak lahvičky tak i pistole se dodávají již se sadou různě tvarovaných špiček.
Technikou trezírování můžete vytvářet krásné a rozmanité dekorace na Vašich dezertech. Vyrábějte krémové kytičky, kreslete ozdobné nápisy, nebo vytlačujte roztomilé volánky podél celého obvodu dortu. S kvalitními pomocníky, jako jsou zdobící lahvičky a pistole, to zvládnete snadno. Stačí si zvolit Váš oblíbený krém.
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.


Váš názor nás zajímá!


Zboží
dle barev